1
2

3738

Středeční zápas Ligového Poháru mezi Liverpoolem a Southamptonem přinesl mnoho zajímavých věcí. Kromě kontroly míče nosem Jamese Milnera, nikomu neunikl ani papírek s instrukcemi, který poslal Jürgen Klopp svým hráčům.

Situace se odehrála v 73.minutě zápasu, kdy Liverpool již prohrával 1:0 po brance Nathana Redmonda z prvního poločasu. Během ošetřování domácího Clasieho si kouč Liverpoolu k sobě zavolal Daniela Sturridge a předal mu papírek, který má doručit spoluhráčům. Ti na něj nejdříve nechápavě koukali, co jim chce, a tak Daniel ještě několik desítek sekund s ním běhal po hřišti, než jej definitivně zahodil.

loading...

A co bylo na tom papírku? Klopp to vše na pozápasové tiskové konferenci objasnil. “Na papírku byl herní systém. Chtěl-li jsme to změnit na rozestavení 3-5-2.”
Sám ale uznal, že to bylo chybou. “Hráči měli dostat instrukce již o poločase.”, nehledal výmluvy.

Této situace se samozřejmě chopili internetoví vtipálci a na Twitteru již kolovala spousta předělávek. Ty nejlepší naleznete na další straně.