2
3
4

2879

Mnoho nechybělo a celý fotbalový svět by si z Nizozemců znovu utahoval. Oranjes hráli dlouhou dobu vyrovnanou partii na půdě outsidera z Lucemburska. Domácí si zatím v kvalifikaci i přes jediný získaný bod počínají celkem slušně a bylo jasné, že ani v zápase s obhájcem bronzu na MS nedají svou kůži lacino.

Hvězda anglického giganta přišla během reprezentační pauzy o paměť. Chybí mi 20 minut života, přiznala

Dlouhou dobu platil v Lucemburku bezgólový stav. Ten protrhl těsně před přestávkou nestárnoucí Arjen Robben. Wijnaldum poslal rychlý míč Klaasenovi. Ten okamžitě prodloužil pas na Robbena, který se nacházel ve velmi těsném ofsajdovém postavení.

Toho si zkušený anglický sudí Anthony Taylor ale nevšiml a záložník Bayernu se prokličkoval až ke střele, která skončila za zády gólmana Schöna – 0:1.