VIDEO a FOTO: Football Manager 2017, to bude velká jízda! Tady je přehled novinek

1
2
3
4
5
6
7
8

3827


Fanoušci tabulek a fotbalových statistik se dočkali. Tvůrci populární série Football Manager konečně odtajnili podrobnosti o novém ročníku, který vychází už příští měsíc.

Kdo předpokládal, že Football Manager 2017 bude něčím revoluční, tak má smůlu. Jeho tvůrci jen vylepšili to, co funguje a co hráči na gamesce už léta oceňují. A není toho rozhodně málo. Několik drobných změn opět posunulo hru k reálným trenérským kancelářím.

SROVNÁNÍ: FIFA 17 vs. PES 2017. Který fotbálek má vymakanější grafiku?

Na co se tedy můžeme těšit? Hra se chlubí přepracovaným skautingem, vylepšenými analýzami utkání, detailnějšími statistikami, novými úhly kamer při 3D mači, který nabídne lepší grafiku, nebo vytuněnou tvorbou manažerského avatara či reálnějšími rozhovory s médii.

Sports Interactive's Miles Jacobson has promised the most immersive and realistic version yet

Pozitivní je, že kdo hrál minulý ročník, nebude mít problém s orientací. Uživatelské rozhraní je podobné tomu loňskému. “Půjde o dosud nejrealističtější ročník,” tvrdí Miles Jacobson, hlavní tvář tvůrčího studia Sports Interactive, které za manažerem stojí.

VIDEO: Arsenal a titul aneb 10 věcí, které se můžou stát jen ve FIFA 17

Jestli má pravdu, to zjistíme brzy. Football Manager 2017 bude k dispozici 4. listopadu. Kdo si ale hru předobjedná, může se těšit na betu, která by měla být venku už příští týden.

Screeny ze hry najdeš na dalších stránkách