Verratti na odchodu z PSG! Jeho agent se setkal se zástupci strádajícího velkoklubu


9613


Talentovaný defenzivní záložník Marco Verratti je údajně po 4 letech v PSG na odchodu z klubu. V poslední době se objevily četné stížnosti od jeho agenta di Campliho. Obrovský zájem má italský Inter Milán, s jehož zástupci se měl právě di Campli setkat, aby projednali přestup mladého středopolaře.

VIDEO | Ibrahimovič bude za jeho hrábnutí na koulích vyšetřován a hrozí mu trest. Co provedl?

“Francouzský tisk by měl poděkovat paní štěstěně za to, že Marco hraje v Paříži. Jinak by psali leda tak o přátelských zápasech mezi místními obyvateli,” nebere si servítky di Campli. Ostatně není se čemu divit. Verratti je suverénně jeho nejlepším hráčem. Kromě něj se stará převážně o hráče z nižších italských soutěží, nad které, kromě štítového záložníka PSG, vyčnívá už jen obránce Chieva Cacciatore.

“Pokud budou takhle pokračovat, Marco doopravdy opustí Paříž. Nekritizují jej jen média. Dělají to i další lidé, kteří nerozumějí fotbalu. Mluvil jsem o tom s trenéry a lidmi z jiných klubů, kteří se na situaci dívají úplně jinak,” rychle obrací agent, který Verrattimu před pouhými 3 měsíci vyjednal prodloužení smlouvy. Ta má aktuálně platnost až do roku 2021.

Interu nahrávají spekulace o možné výměně odchovance Pescary za jeho vrstevníka Geoffreye Kondogbiu, který přestoupil na Giuseppe Meazza před rokem za více než 30 milionů eur a moc se mu v dresu Interu nedaří. Inter by samozřejmě něco málo doplácel.

Před měsícem se navíc nechal Verratti slyšet, že po odchodu z PSG by se nejraději vrátil domů do Itálie. Velký zájem má ovšem také Juventus, který má ve srovnání s Interem výhodu toho, že nemusí tolik hledět na pravidla FFP.

Odchod z PSG není ani vyloučený ani jistý. 23letý defenzivní záložník má ovšem údajně problémy v kabině, a není spokojený také se svou herní vytížeností. Třemi největšími zájemci o jeho služby jsou Inter, Juventus a AC Milán. Tržní hodnotu Verrattimu vyčíslil Transfermarkt na 40 milionů eur.