Velmi překvapivý přestup v CHELSEA! Vedoucí tým PL chce vyztužit obranné řady koupí…


9020


Chelsea už od začátku ledna opustili záložníci Mikel a Oscar. Blues přesto hodlají posílit defenzivu. Pomoci jim má zkušený stoper, který je ostřílený z Bundesligy, Serie A i Ligue 1, má za sebou evropský i světový šampionát, a přesto je mu teprve 27 let. Řeč je o kapitánovi dánské reprezentace Simonu Kjaerovi.

FAMÓZNÍ Petr Čech si skvělou technikou vychutnal spoluhráče, které porazil ve fotbalových šipkách

Ten momentálně hraje za istanbulské Fenerbahce, kam přestoupil za 8 milionů eur před rokem a půl z Lille. V Turecku pochopitelně patří mezi základní stavební kameny, když působí v obranné dvojici se Slovákem Martinem Škrtelem.

Chelsea FC transfer news and rumours: Antonio Conte eyeing surprise £15m deal for Fenerbahce star

Kjaer je známý kvalitními hlavičkami a orientací v pokutovém území. Proto není divu, že v letošní sezoně Evropské ligy zaznamenal už dvě branky. A díky jeho kvalitám je o něj v zahraničí velký zájem. I přes délku smlouvy do roku 2019 by Dána ráda získala londýnská Chelsea.

Klub ze Stamford Bridge pak údajně nabízí až 18 milionů eur. Fenerbahce by chtělo svého důležitého hráče udržet, ale podle spekulací by měli dát přestupu zelenou, pokud Blues položí na stůl dostačující částku, což v tomhle případě vzhledem k hráčově tržní hodnotě 10 milionů eur určitě platí.