Velký zvrat ohledně přestupu Bonucciho! Do hry o hvězdného stopera vstoupil mocný zájemce


4059


Jako hotový se zdál být odchod stopera Juventusu Leonarda Bonucciho za reprezentačním trenérem Contem do Chelsea. Conte chce během léta odvést kus práce i na přestupovém trhu a jeho svěřenec z reprezentace a dříve i z klubu měl být tím hlavním cílem. Do hry se ale vložil jiný klub s novým hvězdným trenérem.

Pokud nepočítáme hvězdu Manchesteru City Vincenta Kompanyho, tak na defenzivu Citizens je poměrně žalostný pohled (samozřejmě v porovnání se soupeři v Premier League). Umocňuje to už téměř jistý odchod zkušeného argentinského beka Pabla Zabalety, který má namířeno do AS Řím.

Špatný stav obrany ve svém novém klubu si uvědomuje i nový kouč Pep Guardiola, a proto musí jednat. Podle Sky Italia se má během příštích pár dní on sám sejít s agentem Bonucciho, Alessandrem Luccim, aby spolu doladili podmínky nečekaného přestupu italského stopera do Manchesteru City.

Částka, za kterou má opora Staré dámy odejít na Etihad Stadium, se může vyšplhat až na 51 milionů €. Pokud by se tak opravdu stalo, měli bychom nový rekordní transfer obránce v historii! Ten dosavadní drží David Luiz a jeho přestup z Chelsea do PSG, který by tak byl o jeden milion překonán.