Velký talent portugalského fotbalu William Carvalho znovu na mušce! Téměř MILIARDU nabízí…


5611


24letý defenzivní záložník William Carvalho je každé přestupové období horkým zbožím na trhu. Už spousta slavných majitelů klubů si vylámala na jednáních se Sportingem Lisabon zuby. Znovu to zkusí i charismatický kouč Tony Pulis a jeho letos nečekaně výsledkově úspěšný West Bromwich.

Návrat ztraceného syna?! GUARDIOLA chce svého bývalého hráče z Bayernu

Baggies se o Carvalha ucházeli už minulé léto, ale jejich nabídka 30 milionů eur selhala. Nyní doufají, že stejná částka bude na trápící se Sporting stačit. Lisabonský klub se potácí v herní krizi už od začátku sezony.

Ve skupině Champions League skončili Verde e Brancos poslední a 4. příčka jim též náleží po podzimní části portugalské ligy. Ztráta na vedoucí Benficu ovšem není nijak vysoká, ovšem na Sporting se bodově dotáhla dokonce i pátá Vitória Guimaraes. Zeleno-bílí tedy budou muset zabrat.

Sporting Lisbon anchorman Carvalho is also in the sights of the Premier League's biggest clubs

Otázka je, jak je na tom psychicky Carvalho. Je jasné, že klenot portugalského fotbalu by rád vyzkoušel jinou soutěž, a tak nabídka z Premier League, ač od průměrného klubu, by jej mohla oslovit.

Navíc by si díky novým čínským majitelům West Bromwiche polepšil i finančně. Jeho hodnota je vyčíslena též na 30 milionů eur a jeho kontrakt na Estadio Jose Alvalade má trvání do poloviny roku 2020.