Velký srdcař Riyad Mahrez. Neodešel a navíc prokázal Leicesteru další službu!


5058


Úžasnou loňskou sezonu má za sebou Riyad Mahrez. S Leicesterem senzačně vyhrál Premier League a navíc získal ocenění pro nejlepšího hráče soutěže. Podle mnoha médií tak už bylo více než jasné, že sympatický Alžířan od Lišek odejde.

Zajímavá kniha jen za cenu poštovného! Objednávejte zde!

Nejprve se psalo o tom, že už je jednou nohou v Chelsea, podruhé zase v Arsenalu, no Mahrez překvapil všechny a podepsal se svým milovaným klubem novou smlouvu. Pomohl navíc získat dalšího kvalitního hráče.

Přivedl totiž reprezentačního kolegu Islama Slimaniho. Velkým překvapením, co se Leicesteru týče, byl fakt, že po snové sezoně klub opustil z hlavních hvězd pouze N’Golo Kanté, který si to namířil do Chelsea. Na rozdíl od Francouze ale zůstal útočný trojlístek Vardy, Ulloa, Okazaki, který byl navíc doplněn o kvalitního forvarda CSKA Moskva Ahmeda Musu a právě Slimaniho.

Hal Robson-Kanu míří zpět do Premier League! Kdo ulovil ztracenou hvězdu Walesu?

“Riyad je můj dobrý kamarád a pořád mi říkal o tom, jak skvělý je Leicester klub. Nápad hrát společně je skvělý nejen pro nás, ale i pro národní tým,” vykreslil hlavní důvod přestupu z Portugalska loňský 2. nejlepší střelec Primeira Ligy.

Výsledek obrázku pro islam slimani 2016

“Sledoval jsem v minulé sezoně téměř každý zápas Leicesteru a je to podle mě klub, kde se můžu hodně zlepšit a snad i přispět k obhajobě titulu,” nastínil své cíle 28letý rodák z Alžíru.

“Zisk titulu Premier League byl velkým příběhem a díky tomu a působení Riyada v klubu je teď Leicester bezesporu nejoblíbenějším klubem u nás v Alžírsku. Klub ukázal, že je ve fotbale možné všechno a upoutal pozornost snad každého,” uzavřel odchovanec Belouizdadu.

https://youtu.be/KC3AT0A5Bww