Velký rozhovor s prezidentem Realu Perézem: Jaká je situace kolem Ronalda? Co odchody Jamese a Moraty? Jak to bylo doopravdy s Asensiem a doporučením od Nadala a další…

1
2

20300


V posledních týdnech je kolem Realu Madrid velmi rušno. Může za to samozřejmě zejména Cristiano Ronaldo a jeho údajný odchod z Realu. Řeší se také přestupy Moraty nebo Jamese.

Na všechny tyto a mnohé další otázky odpovídal prezident klubu Florentino Peréz. Přijal totiž pozvání do televizní stanice El Transistor‏.

Peréz jakožto znovu zvolený prezident Realu Madrid (před pár dny byl zvolen představenstvem klubu až do roku 2021) přijal nabídku k rozhovoru a v pondělí ve večerním vysílání se vyjádřil k různým tématům. Zmínil třeba i Messiho, Mbappeho nebo gólmana Navase.

K Ronaldovi

“S Cristianem jsem ohledně celé situace nemluvil. Budu to s ním řešit až po skončení Konfederačního poháru, kde momentálně hraje se svou reprezentací. Cristiano je mocnější a silnější než kdokoliv z nás. Nikdo v klubu nepředpokládá, že odejde. Ano, je sice velmi naštvaný, ale do Manchesteru United neodejde. Všechno co jsem se dozvěděl, bylo z médií.

Všechno je podivné. Cristiano je dobrý chlap. Vždycky jsem ho bránil ať už jako fotbalistu nebo osobu. Cristiano není jen velký fotbalista, odvádí také skvělou práci při tvoření madridistické komunity.

Pokud někdy opustí Real Madrid, nebude to kvůli penězům. Jeho výstupní klauzule je 1 miliarda eur. Vlastník PSG je můj přítel. Žádnou nabídku jsem od něj nedostal. Od nikoho jsem žádnou nabídku nedostal.

Není pravda, že Zidane volal Ronaldovi.

Cristiano je kus historie Realu Madrid. Znamená pro Real to samé, jako znamená Di Stefano.

Pepe je dobrák. Nemyslím si, že by Crise přemlouval k odchodu z Realu.”

Zbytek rozhovoru najdete na další straně>>>