Velké překvapení v BARCELONĚ?! Tento známý kouč byl viděn v Katalánsku


5400


Je jisté, že v létě bude FC Barcelona měnit trenéra. Luis Enrique opustí klub, za který zářil jakožto hráč v 90. letech po třech sezonách a favoritem na převzetí kormidla po rodákovi z Gijonu je momentálně chilský kouč Sevilly Jorge Sampaoli. Ovšem jak se zdá, ve hře je ještě jeden kandidát.

LIVERPOOL se chce stůj co stůj zbavit STURRIDGE. Zájem má překvapivě i tento VELKOKLUB!

Je jím renomovaný francouzský trenér, vítěz MS 1998 a bývalý hráč Barcelony Laurent Blanc. Ten strávil na Nou Campu jednu sezonu, když jej Katalánci za 5 milionů eur koupili z tehdy hvězdného francouzského Auxerre. O rok později ale Blanc za poloviční cenu odešel do Marseille.

FBL-FRA-CUP-MARSEILLE-PSG

Nyní by se mohl do klubu, jehož dres rok nosil, vrátit. Podle deníku Marca totiž rodák z jihu Francie tráví tento víkend v Barceloně a na konci zimy nejspíš nezamířil na Costa Bravu kvůli opalování se u moře.

Kouč, který před rokem skončil v PSG je momentálně bez práce a dlouhou dobu byl spojován s příchodem do Interu Milán, který po nepovedeném angažmá opustil už na podzim Frank de Boer.

Holanďanovo místo ale převzal Stefano Pioli, který má ovšem kontrakt na Giuseppe Meazza dlouhý jen do konce sezony a Blanc stále zůstává v úzkém okruhu favoritů na pozici dlouhodobého kouče Interu. To platí i pro trenérský post v Barceloně. Jak se 51letý stratég nakonec rozhodne?