Velká bitva Slovensko – Anglie! Martin Škrtel si se spoluhráči z Liverpoolu nebere servítky


3588


Slovenský národní tým čeká jedna z nejtěžších bitev na EURO 2016. Parta kolem Marka Hamšíka se utká v Toulouse s týmem Anglie. Pozornost však není upřena na hvězdu Neapole ale na hráče, který v posledních letech brázdil po anglických trávnících v dresu Liverpoolu. Hlavní slovo má Martin Škrtel.

Ten se utká s celou řadou týmových spoluhráčů. Proti obránci slovenského národního týmu budou stát Liverpoolští Daniel Sturridge, Adam Lallana, Jordan Henderson, Nathaniel Clyne a James Milner a také bývalý hráč Reds Raheem Sterling. Známých má v řadách soupeře opravdu hodně. Všem ale poslal jasný vzkaz.

,,Taková situace není obvyklá, ale jsem profesionál. V podobných zápasech jako je tento se neberou ohledy na přátelství. Můžete být kamarády před nebo po zápase, rozhodně však né při zápase. Každý ze sebe bude chtít vymáčknout maximum, aby pomohl svému týmu k vítězství, “ řekl Martin.

Jedno je tedy jasné. Kamarádství jde stranou. Na hřišti se Škrtel s nikým mazat nebude, ostatně on se nikdy s nikým nemaže. Slovenskému týmu přejeme hodně zdaru a aby se Martinovy podařilo ustrážit všechny jeho kolegy z Liverpoolu.