Vedení Realu Madrid se zbláznilo! Za 16 letého Brazilce utratí astronomickou částku.. Martial už nemusí být nejdražším mladíkem světa


5243


Sotva Real Madrid získal ligový titul, už se vyrojila zpráva o nové posile pro Zidanovu partu. Podle zahraničních médií, včetně britského BBC, se totiž vedení Realu dohodlo s brazilským Flamengem.

Novým hráčem Bíleho baletu by se měl stát teprve 16letý Vinicius Junior. Transfer by měl být platný v červenci 2018, kdy Vinicius dovrší hranice 18 let. Ve Flamengu by pak měl zůstat na roční hostování.

Brazilec zatím odehrál za A-tým pouhých 17 minut. Premiérový start si odbyl 13. března 2017. Na šampionátu do 17 let v Jížní Americe se stal nejlepší střelcem a po zisku 1. místa v turnaji také nejlepším hráčem.

Flamengo se domluvilo s Realem na neskutečné částce 38,7 milionů liber. To velmi reálně ohrožuje také post nejdražšího mladíka světa Anthonyho Martiala z Manchesteru United. Ten totiž přišel na Britské ostrovy za 36 milionů liber s tím, že si do smlouvy nechalo Monaco dopsat případné bonusy. Celková částka za přestup se tak může vyšplhat až na 58 milionů. S něčím podobným se však dá počítat i v případě Viniciuse.

Uvidíme, jak se mladík se svou šancí popasuje. Dle nás je 38,7 milionů za 16letého fotbalistu nesmyslná a přemrštěná částka. Koneckonců podívejte se na jeho top akce a posuďte sami.