Vedení Barcelony plánuje velkolepý návrat! Byla chyba ho prodat, proto jej chceme přivést zpět, prohlásilo vedení Barcy


23128


Návrat roku? I tak by se dala popsat nabídka FC Barcelony na svého odchovance, který nyní působí v jednom z nejlepších klubů světa. 

Portál Cadenaser.com dnes přinesl opravdovou bombu! Podle ní se totiž vedení katalánské Barcelony snaží získat svého odchovance Thiaga Alcantaru.

Jsem opravdu zlomený, nechápu, co se to děje, přiznal Lionel Messi

Tento pětadvacetiletý španělský talent narozený v Itálii působil v dresu Barcelony mezi lety 2005-2013, kdy ji opustil pro nedostatek herních příležistostí.

Jenže ani v Bayernu to není žádná sláva. Thiago za německý velkoklub nastoupil do pouhých sedmdesáti zápasů. A to už zde působí čtvrtým rokem!


Jeho návrat do Barcelony by tak podle nás nedával smysl. Stačí se podívat na základní sestavu Katalánského mistra a hend vám musí být jasné, že by musel mít Thiago z pekla štěstí, aby se dokázal probojovat přes Rakitiče, Iniestu či Turana.

Ale kdo ví, třeba by to zvládl. Tedy alespoň to si myslí vedení španělského giganta, které plánuje nabídku ve výši 30 milionů liber.

Prodat ho do Bayernu byla obrovská chyba. Thiago má neuvěřitelný talent, který by se nám nepochybně hodil. Byl bych moc rád, kdyby se k nám opět připojil,” prohlásil Òscar Grau CEO FC Barcelony.