Vardyho manželka odtajnila jaký je doopravdy. „Je to jiný člověk v soukromí než na hříšti“, říká


18744


Novopečená manželka Jamieho Vardyho, Rebecca, je poslední dobou obléhána médii a svou pozornost si náramně užívá. Nebojí se ani mluvit na veřejnost.

Není tajemstvím, že u Vardyho rodičů není příliš oblíbená a to především díky tomu, že již má děti z předchozích vztahů – syn Taylor (6 let) a dcera Megan (11 let). S Jamiem má 18 měsíční dceru Sofii. Ten má navíc z předchozího vztahu dceru Ellu (5 let).

„Je to komplikované, když jdete do vztahu s dětmi, protože je chcete chránit. O to jsou poté šťastnější, když jste šťastní i vy.“, říká Becky.

„Nebyla jsem si jista, jak vezme Jamie to, že mám děti již z dřívějška. Vycházejí s ním fantasticky. Byla jsem překvapena.“, pokračovala dále.

„Taylor ho oslovuje Jamie nebo Vards – tak jako to kamarádi dělají. Zato Meg ho oslovuje „táto“.“

„Jamie se o ně stará co to jde. Často bývám frustrovaná, ale on vždy zachová klid a vše urovná do pořádku.“

„Občas se s Megan pohádám, Jamie za ní dojde a promluví s ní. Ona potom přijde a omluví se. Má na ni dobrý vliv.“, mluvila stále o něm.

by Getty Images
by Getty Images

Oba se poprvé potkalil v roce 2014. Becky pracovala jako organizátorka akcí a Vardymu právě zařizovala oslavu jeho sedmadvacátých narozenin. Nebyla to láska na první pohled a Jamie se nadřel, než ji pozval na rande. Dva roky poté je Becky ředitelkou V9 Academy, tréninková akademie pro amatérské fotbalisty.

„Jamie je naprosto jiný v soukromí než na hřišti. Zatímco tam je bouřlivák, doma je to klidný člověk.“

„Je pro nás velmi těžké vyjít někam na veřejnost. Je neustále v hledáčku papparazi. Naštěstí nechodí do barů nebo nočních klubů. Raději se stará o domácnost.“, řekla něco další z jejich života.

Vardyho sláva a velké finance nepoznamenala chod jejich domácnosti a děti. Stále dostávají kapesné ve výši £3 týdně a nejsou rozmazlené. “Je to dobře i pro vztahy s ostatními dětmi. Chceme aby všichni viděli, že jsme normální rodina.”

Vardy se teď chystá a reprezentací Anglie na EURO do Francie. Poté si bude chtít rodinu užít co nejvíce, byť jen nakrátko, než začne nová sezóna. A možná už jako hráč Arsenalu.

https://www.youtube.com/watch?v=7vY6CAeuqWo