Van Persie: ‘Mohl jsem být stále v Manchesteru United, kdyby…’

1
2

6874


Zpátky na místě činu se ocitne Robin van Persie. Nizozemský útočník, který za vlny nevole od fanoušků přestoupil před 4 lety z Arsenalu do Manchesteru United se vrací jako hráč Fenerbahce na Old Trafford. 33letého odchovance Feyenoordu vyzpovídali před zápasem novináři. Van Persie se jim svěřil třeba i s důvodem svého rok starého nečekaného odchodu do Turecka.

VIDEO: Václav Černý řádil za Ajax! Proti Graafschapu zařídil všechny čtyři góly

“Co bylo, bylo. Nemyslím si, že je z toho potřeba dělat něco většího,” říká van Persie. “Musím dnes najít ten zlatý střed mezi zábavou, užíváním si toho, že jsem zpátky a děláním mé práce,” nezakrývá radost z návratu útočník Fenerbahce.

Výsledek obrázku pro robin van persie

Klubu z asijské části Istanbulu se letos vůbec nedaří. To samé můžeme říci i o jeho hlavní hvězdě. Van Persie dal od začátku sezony pouze jednu branku, Fenerbahce je v tabulce až 9. a klub znovu musel dát sbohem Champions League ještě před jejími branami.

Dnes budou hráči dost možná bojovat i za svého trenéra Dicka Advocaata, jemuž hrozí už čtvrtý vyhazov v tomto kalendářním roce. A trenér byl i hlavním důvodem odchodu RvP z Manchesteru United. Pro víc informací pokračujte na další stránku…

https://youtu.be/uzaSe3JXVmk