Válka mezi Barcelonou a Manchesterem United o supertalenta z Portugalska! Koho oba giganti loví?


7829


Ve svých jednadvaceti letech na sebe upozornil skvělými výkony a to především v Lize Mistrů. Je považován za jednoho z nejtalentovanějších hráčů současnosti a tak se o něj přetahují klubový giganti. O koho se jedná?

Zájem je o hvězdičku portugalského Sportingu CP Gelsona Martinse.

Martins je křídelní hráč, schopný kvalitního přechodu do útoku, obejití protihráče a také umí vypálit přesnou střelu na branku. Dokáže zahrát také na pozici hrotu.

Upozornil na sebe především v nedávném zápase Champions League proti Realu Madrid.

Za Sporting odehrál celou minulou sezónu a naskočil do čtyřiceti zápasů. V nich dokázal hned šestkrát skórovat. V aktuální sezóně odehrál devět zápasů a vsítil dvě branky. Gólové přihrávky si připsal čtyři.

Gelson o zájmů gigantů ví a tak nedávno odmítl nabídku nové smlouvy od Sportingu, ve které by si přišel ročně na 250 000 euro. Jeho představou je totiž dvojnásobný plat. Nastupuje také pravidelně za reprezentační výběry Portugalska.

Jeden z ředitelů Barcelony Ariedo Braida potvrdil, že je jedním z cílů Barcelony.

,,Co mohu říci je to, že nás Gelson zaujal. Je to mladý hráč plný talentu a zatím jej využívá. Nebudu zakrývat, že Gelson Martins je jedním z cílů Barcelony,” řekl.

Vedení je prý ochotno přeplatit jiné vážné zájemce. A že jich je celá řada.

O hráče se podle listu Record zajímá také anglický Manchester United. Portugalský trenér Mourinho o talentu ze své země ví a již poslal skauty, aby Martinse sledovali.