V Manchesteru už se Zlatanem nepočítají! Příjde místo něj bývalá hvězda Realu?


14226


Dočká se pan “božský” bodnutí do zad od svého kamaráda Josého Mourinha? Ten totiž začal jednat o příchodu bývalé hvězdy slavného Realu Madrid!

Je to už nějaký ten pátek, co se na internetu objevila zpráva, podle které se mělo vedení Manchesteru United dohodnout se zkušeným Zlatanem Ibrahimovičem na prodloužení stávajícího kontraktu o minimálně další rok. Jenže vše bude nakonec nejspíš úplně jinak.

Deník Independent dnes totiž přinesl opravdovou fotbalovou lahůdku! Podle něj se mělo vedení Červených ďáblů shodnout na neposkytnutí dalšího kontraktu zkušenému Švédovi a raději si porozhlédne po jiném útočníkovi.

Real Madrid hlásí první posilu! Za tohoto neznámého hráče utratil pořádný balík

Vhodnou náhradou by se měla stát bývalá hvězda Realu Madrid Jesé, který momentálně působí v dresu francouzského PSG.

Ten se díky svému postoji ke zkušenému manažerovi Emerymu nedostává příliš na hřiště, a tak si chce za každou cenu vydupat přestup do jiného týmu.

Pomocnou ruku by mu mohl podat právě José Mourinho, který jej vedl coby manažer Realu Madrid. A je nutno podotknout, že jejich vztak byl naprosto fenomenální. Výhodou by mohla být i cena. Za problémového útočníka požaduje francouzský celek 30 milionů liber!