Už mám 36, jsem starý muž. Legenda světového fotbalu oznámila, kdy ukončí kariéru


8918


Ze 7 miliard obyvatel našeho světa by se našlo jen hodně malé procento lidí, kteří nikdy neslyšeli o Ronaldinhovi. Hvězda PSG a Barcelony, majitel zlatého míče a vítěz MS i Ligy mistrů se po brzkém konci v brazilském Fluminense chystá pověsit kopačky na hřebík. 

Zajímavá kniha jen za cenu poštovného! Objednávejte zde!

Co je důvodem? Rodák z Porto Alegre už není nejmladší. Kromě toho se také před pár dny upsal Barceloně na zajímavou pozici v New Yorku, kde FCB otevírá novou pobočku, z níž budou řízeni skauti, ale také projednáván marketing a různé obchodní dohody.

Barcelona se dohodla na smlouvě s Ronaldinhem! Brazilská legenda se vrací domů

“Jsem starý muž. Je mi 36 let, ne 26 jako kdysi. Těším se ale na způsob, jakým završím svou aktivní kariéru. Plánuji hrát ještě rok,” říká Ronaldinho Gaucho. Mělo by se ale prý jednat o sezonu na poloamatérské úrovni.

Výsledek obrázku pro ronaldinho 2016

Aktivně by ale mohl přispívat do světa hudby. “Jsem ponořený do nových projektů. Ty budou souviset s mými oběma vášněmi. A vy víte, že to jsou fotbal a muzika.

Těším se na nové věci, které jsem měl vždycky rád. Uvidíme ale ještě, jak dopadne tento rok,” říká téměř 100násobný brazilský reprezentant, který v dresu Kanárků nastřílel 33 gólů.