Úterý, velmi očekávaný den! Zlatan Ibrahimovič slíbil “BOMBA” oznámení! A nezklamal


14707


Úterý, ten den, kdy měl Zlatan oznámit podpis s Manchesterem United. Ten, den kdy mělo být konečně jasno.

Aspoň to si myslela většina novinářů a fanoušků. No není divu. Zlatan v jednom z rozhovorů řekl, že v úterý oznámí velkou věc, že to bude letní bomba.Natěšený fanoušky i novináře Zlatan pořádně převezl. S novináři doslova v*jebal. Co se stalo?

Zlatan uspořádal na úterý takovou větší sešlost s novináři. Někteří neváhali proletět se letadlem, jenom proto, aby měli potvrzení o přestupu z první ruky.Hned první otázka nečekaně padla přímo na Zlatanovu budoucnost, na budoucnost v Manchesteru United.

Zlatanova odpověď, “Budoucnost? To je moje nová sportovní kolekce A-Z, kterou bych vám chtěl dnes představit. Ptáte se na budoucnost, A-Z, to je má budoucnost.”

Zlatan si tak udělal obrovskou reklamu na úplně neznámou, novo značku oblečení. Média teď nepíší o ničem jiném. Velmi chytrý tah od Zlatana.

Když už novináři absolvovali cestu, zkoušeli se ptát na United z různých úhlů pohledů, snažili se Zlatana nějak nachytat. Nepodařilo se, spíš naopak, Zlatan si to ještě víc vychutnával.

Na další otázku ohledně United. “Baví mě příběhy o mé budoucnosti, až mě to přestane bavit, teprve potom vám řeknu kam přestoupím,” uzavřel Zlatan vlnu otázek na jeho nové působiště.

Tak snad dostanou novináři aspoň nějakou tu slevu na A-Z oblečení, když už dorazili v tak hojném počtu.Teď se Zlatan soustředí čistě na Euro a je jasné, že si na jeho prohlášení ohledně nového působiště budeme muset počkat. Tipujeme, že to přijde v nejméně čekanou chvíli.

Tady máte výcuc toho nejzajímavějšího.