United hlásí hvězdné posily! Rudý dres navléknou synové Zlatana Max a Vincent


3338


Zlatan stárne a brzy ukončí kariéru, ale příjmení Ibrahimovič budou možná fanoušci United vídat na rudém triku ještě řadu let. Manchester totiž získal synky hvězdného Švéda.

United hlásí dvě velké posily. Manažer José Mourinho je ještě nevyužije, zatím je budou piplat trenéři mládeže. Ibrahimovič totiž zapsal do proslulé akademie United své dva potomky – 10letého Maxe a 8letého Vincenta.

“Manchester United je znám svou precizní výchovou mladých hráčů, tohle je další krok, jak si zajistit talentovanou krev pro budoucnost,” píše anglický tisk.

PŘEHLED: 10 nejrychlejších hráčů Premier League. Zlatana tady opravdu nenajdete

Ibrahimovič není jediný z fotbalistů Manchesteru (současných či bývalých), který poslal svá dítka do akademie Red Devils.

Podobně se zachoval například Ryan Giggs, Michael Carrick nebo Nicky Butt. “United mají jedny z nejlepších trenérů na světě, což hráči dobře vědí. Jejich děti jsou na správném místě,” dodává ostrovní tisk.

Zlatan do Indie? Věřím, že ho získám, plánuje Švédův spoluhráč z Juve

O tom, že akademie klubu je na vysoké úrovni, svědčí i výkony Marcuse Rashforda. 19letý Angličan se loni přesunul do hlavního týmu, patří k tahounům a dokonce už pětkrát oblékl dres Albionu.