Uniklo video z kabiny Realu z finále Champions League. Takhle burcoval o poločase své spoluhráče Ronaldo


7721


Ronaldo je pro hodně lidí známý tím, že je spíše uzavřený a soustředí se hlavně na svůj výkon. Řada lidí tvrdí, že je to sobec a sebestředný hráč. Tohle video Vás ale vyvede z omylu. Takhle Ronaldo promlouval ke spoluhráčům v kabině ve finálovém zápase Champions Legue.

Ronaldo prahne po úspěchu a získávání trofejí má v popisu práce. Jako fotbalista by měl takto uvažovat každý. Každý přeci chce získat trofej a být nejlepším.

Ikdyž se na hřišti Ronaldo často na spoluhráče vzteká a někdy je i okřikne, jeho povaha je spíše introvertní. To ale neplatí, pokud se jedná o nějaký důležitý zápas.

Ve finálovém zápase Champions League na San Siru se Real Madrid utkal s Atletikem Madrid. Ronaldo nehrál zrovna nejpovedenější zápas, měl ale hlad po úspěchu.

V kabině se tak rozhodl promluvit ke svým spoluhráčům.

Ronaldo řekl: ,,Poslouchejte, chtěl bych vám něco říci. Dělí nás již jen 45 minut od toho, abychom přepsali historii. Únava je jen bolest hlavy. Už jenom 45 minut a my na to máme, protože jsme v dobré náladě! Jen 45 minut nás dělí od zapsání se do historie. Budeme bránit stejně dobře, jako v prvním poločase. Pojďme do toho všichni společně. Hrajme v klidu a držme při sobě, zvládneme to, vyhrajeme to, uvidíte!”

Real nakonec vyhrál až na penaltový rozstřel a Ronaldo dával poslední proměněný pokutový kop za Bílý balet.

https://www.youtube.com/watch?v=Kid6eSXPgok