Tvoje matka je ku*va! Naštvaný CR7 se pustil do Zidana, uklidňoval ho Ramos


25283


Byl naštvaný a otrávený. Cristiano Ronaldo nelibě nesl střídání v posledním utkání Realu s Las Palmas. Kamery navíc zachytily, kterak si na lavičce ulevil. A šlo o hodně ostrá slova.

Běžela 71. minuta utkání, kouč Zidane rozhodl: “Ronaldo jde z placu!” Portugalec, kterému se zápas vůbec nevydařil, byl vzteky bez sebe. Jeho zamračený výraz obletěl svět. To ale nebylo vše.

Španělský deník Sport přišel s krátkým videem, které ukazuje CR7 bezprostředně po střídání na lavičce. Portugalec vypustil několik brutálním nadávek. Ano, na Zidana.

Podle listu Ronaldo utrousil “su puta madre”, což se dá volně přeložit jako tvoje matka je kurva, pak z frustrace přidal další perlu “foda-se”, tedy nasrat.

Deník Sport navíc tvrdí, že pokračoval ve své uraženecké póze i v kabině, kde ho musel uklidňovat kapitán Sergio Ramos. “Crisi, neměl by ses tak chovat,” měl mu říct španělský obránce. “Ale já jsem zklamaný,” hájil se Ronaldo.

Máma Cristiana Ronalda se navezla do Zinedina Zidana!

A co na to Zidane? Bral to prý s nadhledem a Portugalce ujistil, že ho střídal hlavně kvůli tomu, aby si odpočinul. “Musíš si vydechnout, proti Dortmundu budeš hrát 90 minut,” prohlásil francouzský kouč.

Pokud Zidane v úterním mači Ligy mistrů nedodrží slovo a Ronalda stáhne z hřiště dřív, bude v kabině Realu asi pořádné dusno. Tohle už by CR7 nejspíš nepřešel jen nadávkami a ubrečenou grimasou.