Trapas v MOL Cupu! Rozhodčí zapomněl v zápase Frýdlant-Havířov na prodloužení! Nakonec slavil Matušovič

16906

V českém MOL Cupu se ještě neodehrály první zápasy a už tu máme ostudu jako Brno. V zápase Frýdlant nad Ostravicí-Havířov došlo k velmi zvláštnímu okamžiku.

Utkání skončilo nerozhodně 0:0, a mělo se jít do prodloužení 2×15 minut. Rozhodčí ale zřejmě spěchal domů za ženou, a tak se přešlo rovnou k penaltám.

“Překvapilo mě to, ještě jsem se na to neptal,” přiznal předseda Frýdlantu Martin Pecha.

Penaltový rozstřel nakonec vyhráli hosté z Havířova. Tým vede hrající kapitán a bývalý hráč Baníku Ostrava nebo Sparty Praha Miroslav Matušovič. Ten si se spoluhráči užil postupové oslavy náramně.

V dalším kole se střetne Havířov doma s Třincem.

„Určitě nebudeme chtít, aby se třeba zápas opakoval. My jsme s Havířovem odehráli vyrovnaný zápas a soupeř byl při penaltách prostě šťastnější,“ uzavřel taškařici s prodloužením Martin Pecha.