Trapas! Bayern chtěl mladíka BVB Dembeleho, jenže jednal se špatným agentem


9647


Už kope ve žlutém triku Dortmundu. A vede si skvěle. Stačilo ale málo a supertalentovaný Ousmane Dembele se dnes rval za Bayern. Jenže Bavoři udělali pořádnou botu.

Německý Bild píše o tom, že Bayern měl o někdejší hvězdu Rennes velký zájem. Stejně jako řada dalších velkoklubů. Bohužel jeho zástupci při jednání o přestupu selhali jako parta amatérů.

Technický ředitel klubu Michael Reschke vyrazil do Francie, kde dojednával přestup mladého hráče. Vše vypadalo nadějně. Jak se ale později ukázalo, nemluvil přímo s agentem Dembelého.

“Reschke domlouval přestup s jeho bývalým agentem, nikoliv současným. Nebýt této chyby, Dembele by dnes hrál za Bayern,” tvrdí Bild.

Stát se to v české lize, nejspíš nad tím každý mávne rukou. Tohle je ale Bayern, evropský gigant, pro kterého pracují ti nejlepší. Ehm, jak je vidět, tak nepracují…

Chelsea dala konečně sbohem Adidasu! Takhle můžou vypadat její nové dresy

Francouze, který v minulé sezoně Ligue 1 zaznamenal dvanáct branek, tak nakonec získal Dortmund za necelých sedmnáct milionů eur.

V BVB si můžou gratulovat. Dembele do týmu skvěle zapadl a vypadá to, že půjde o jeden z nejlepších přestupů, které klub v posledních letech udělal. “Rychle se adaptoval, je skromný. Navíc může zahrát kdekoliv v ofenzivě, to je jeho velká přednost,” líčil před časem nadšený kouč Tuchel.