Top 8 nejlepších Francouzů v historii Premier League aneb Thierry Henry a jeho družina!

1
2
3
4
5
6
7
8

5975


Počet cizinců hrajících anglickou nejvyšší soutěž se každým rokem zvyšuje. A jelikož byl poslední dobou internet plný Thierryho Henryho, připravili jsme si pro vás TOP 8 Francouzů v historii anglické soutěže.

Nechtěná hvězda Arsenalu míří za Mourinhem

8, Samir Nasri – 36 gólů

Manchester Citys French midfielder Samir Nasri celebrates after scoring during the English Premier League football match between Manchester City and West Bromwich Albion at the Etihad Stadium in Manchester, north west England, on April 9, 2016. / AFP / LINDSEY PARNABY / RESTRICTED TO EDITORIAL USE. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 75 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications. / (Photo credit should read LINDSEY PARNABY/AFP/Getty Images)

Aktivní roky: 2008 – 2016

Kluby: Arsenal, Manchester City

Samir Nasri strávil v Premier League dlouhých osm let. Za tu dobu stihl hrát za Arsenal (2008-2011) a za Manchester City. Zde hrál až do léta 2016, kdy byl poslán na hostování do španělské Sevilly.

Trenér Citizens Pep Guardiola s ním už nejspíš nepočítá a Sevilla je z něj nadšená, proto je málo pravděpodobné, že by svůj střelecký účet v Premier League rozšířil.