TOP 5 “lvíčat”, která se tláčí na EURO! Komu dá trenér Vrba šanci?


2739Čas se krátí a stabilizace kádru na EURO ve Francii finišuje. Teď je ta poslední šance vyzkoušet nové tváře. Je jasné, že bude Pavel Vrba sázet hlavně na osvědčené hráče, každopádně jak je u něho zvykem rád zkouší i nové tváře.  Z lvíčat už si vytáhl Jiřího Skaláka, Davida PAvelku nebo Ondřeje Zahustěla a další už klepou na dveře

Václav Černý

Momentálně asi největší talent českého fotbalu. Nejmladší střelec v letošní Evropské lize se pomalu ale jistě dere do A-týmu.

Teprve osmnáctiletý talent hájí barvy holandského Ajaxu Amsterodam. Jeho hlavní předností je parádním tahu na bránu. A přesně tohle náš tým potřebuje. Po Milanu Barošovi nemáme nikoho tak dravého.

Václav Černý letos poprvé nastoupil za jednadvacítku a už má na kontě první zásah. Teď to chce ještě pořádnou herní zátěž. V Ajaxu odehrál teprve 4 soutěžní utkání.

Tomáš Souček

Tenhle jednadvacetiletý záložník má formu jako hrom. Ve Slávii se zapracoval do hlavní sestavy a patří mezi nejlepší. Vždyť dal hatrrick Baníku a zařídil výhru se Zlínem.

Patrik Shick

Jedním z adeptů na posílení útoku je také tento sparťanský forvard. Letos dal už šest branek a další tři přidal v jednadvacítce. Pokud mu forma vydrží “áčko” ho nemine.

Lukáš Juliš

Tak tohle je kometa posledních dnů. Další mladý útočník Sparty má formu jako hrom. Třikrát nastoupil v základní sestavě letenských a třikrát z toho byl gól. A co víc, Juliš se prosadil pokaždé v Evropské lize! Naposled proti Laziu a byl z toho senzační postup. V jednadvacítce nastoupil teprve v jednom zápase, ale tenhle hráč se určitě neztratí.

Aleš Čermák

Po odchodů Skaláka z Boleslavy dostal víc prostoru a využívá ho parádně. V jednadvaceti podává dobré výkony a patří k tahounům Bolky. Za lvíčata se trefil tento ofenzivní záložník v šesti zápasech dvakrát.

https://www.youtube.com/watch?v=pHYugtcIwgc