TOP 3 reprezentace budoucnosti! Které země budou vládnout světu?


5731


 nejlepší reprezentace

Skončí generace Iniestů, Čechů či Buffonů a na plac vyrazí mladí. Fotbal napíše tečku za skvělou etapou a odstartuje novou. A co ten mezinárodní? Představujeme vám top 3 repre výběry budoucna!

3.Německo

Fakt, že velká většina z uvedených hráčů do 23 let už má za sebou veké množství seniorských reprezentačních startů jen dokumentuje to, jak skvěle pracují v Německu s mladými hráči. Ginter, Mustafi, Rüdiger či Durm jsou jména defenzívy a patří k nejžádanějším stoperům současnosti. Sané, Volland, Götze či Meyer zase patří k ofenzivním snům nejednoho velkoklubu. Připočtěte ter Stegena či Emre Cana a dostanete tým, který je schopný porazit kohokoliv na světě.

sestava německo

2.Španělsko

Mládežnickým turnajům v rámci Evropy v minulých letech kralovaly španělské výběry, což naznačuje výsledkové a výkonnostní síle, na kterou se španělský fotbal bude moci v budoucnosti spolehnout. Hráči jako Morata, Jesé, Deulofeu či Oliver Torres patřili v předešlých rocích k nejlepším mládežnickým reprezentantům Evropy. Ostatní se objevili na klubové úrovni v dresech Realu, Arsenalu či Atlética. Stačí se podívat na Hectóra Bellerína a musí vám být jasné, jak bude vypadat nové Španělsko.

sestava spanelsko

1.Francie

První místo patří zcela jistě Francii a to hlavně díky šířce kádru. Francouzská Ligue 1 profituje z toho, že není natolik finančne silná (s výjimkou PSG), aby si mohla dovolit nakupovat světové hvězdy, a tak je namísto toho produkuje sama. Z ní se postupně do všech top klubů rozutíkají mladé hvězdy, proto můžeme vidět mladé Francouze v Realu Madrid, Chelsea, Juventusu, Manchestru, Bayernu, jednoduše řečeno všude po Evropě. Síla francouzského fotbalu až nahání strach, však pokojně mohou poskládat pět výběrů, které by se silou až tak nelišily. Pogba, Kanté, Martial, Griezmann či Lacazzete nahánějí hrůzu.


sestava francie

V Premier League proti sobě nastupují Martial S Bellerínem

https://www.youtube.com/watch?v=XTAylXLXT3I

Inspirací při tvorbě tohoto článku nám byl portál http://www.sport7.sk/