“Tohle mi nestačí! Proto zvažuji odchod z klubu,” říká hvězda Barcelony


11636Nedostatek herních příležitostí, to je důvod, proč by mohla Barcelona v létě přijít o svoji brankářskou oporu Ter Stegena.

Ter Stegen nastupuje za FC Barcelonu pouze v pohárových zápasech, v lize naopak dostává přednost jeho kolega Claudio Bravo. A to je důvod, proč je německý brankář nespokojený. Barcelona sice každoročně působí v Lize Mistrů, kde bojuje o nejvyšší příčky, ale i tak by si Němec představoval větší vytížení.

Třiadvacetiletý gólman přišel na Nou Camp před 2 roky, když přišel z Borussie Mönchengladbach, kde zastával neochvějný post týmové jedničky. Jenže od příchodu do Barcelony chytá výhradně jen Ligu mistrů a Copa del Rey. Sice odchytal i pár ligových utkání kvůli absenci Claudia Brava, ovšem mladý Němec by chtěl chytat mnohem častěji.

Snažím se teď soustředit na to, abych týmu pomohl vyhrát Ligu mistrů. Ovšem tato situace je pro mě velmi nešťastná a po sezoně to budeme s agentem řešit. Zatím nevím, kam budou směřovat moje kroky, ale i odchod je jedna s možností,” doplnil Marc.