To je frajer! Supertalent Ante Čorič odmítl nabídku Liverpoolu! Z jakého důvodu zůstal v Dinamu?


7134


Jeden z hráčů, o kterém teď budou pár dní číst fanoušci Liverpoolu. To je Ante Čorič.

Teenager Dinama Záhřeb byl horkým zbožím na přestupovém trhu. Všechny nabídky teď ale smetl ze stolu, včetně té liverpoolské. A právě Liverpool byl nejžhavějším kandidátem na jeho získání.

Paul Pogba je vtipálek! Proč poradil fanouškovi ať vymění přítelkyni?

Čorič se s chorvatskou repre účastnil EURO 2016 a je považován za nového Luku Modriče. 19letý talent se dostal do základu Dinama v roce 2014/2015. V následující sezóně už z něj byla klíčová postava na cestě za ligovým titulem.

V pondělním vydání chorvatských novin Vecernji list Čorič oficiálně potvrdil, že do Liverpoolu nepřestoupí. Své rozhodnutí samozřejmě hned vysvětlil: “Jsem šťastný, že má o mě zájem tak věhlasný klub, jako je Liverpool. Já si však přeji zůstat u mého oblíbeného klubu. Chci si zahrát s Dinamem Ligu mistrů. Celé rozhodnutí bylo na mně. K přestupu do Liverpoolu stačila pouze zdravotní prohlídka. Ale já se rozhodl zůstat doma. Dinamu můžu dát více než Liverpoolu.”

Chceš protein se slevou téměř 1200 Kč? 

Docela rozumná slova na teprve 19letého klučinu. Jestli by se rozhodl stejně v případě, že by Liverpool hrál také Ligu mistrů, je ve hvězdách. Každopádně odmítnout přední celek Premier League, to není jen tak.

Dinamo Záhřeb se ve skupině Ligy mistrů utká s Juventusem, Sevilou a Lyonem a Čorič bude u toho.