Tiskovka: Zidane prozradil, jaká je budoucnost supertalenta Marca Asensia! Morata skončil při oslavách pod stolem

1
2

10868


Úspěšný úterní večer mají za sebou hráči Realu Madrid. Po dramatickém vývoji v nakonec utrhli v Superpoháru UEFA vítězství na svou stranu, když porazili Sevillu 3:2 po prodloužení.

Nejvíc se ukázal benjamínek týmu Marco Asensio. 20letý ofenzivní záložník poslal Real do vedení parádní pumelicí do šibenice.

Jak to vypadá s jeho budoucností, jaké byly první pozápasové dojmy Zidaneho a jak skončil Morata pod stolem? To vše najdeš na následujících řádcích.

Chceš protein se slevou téměř 1200 Kč? 

Zidane přišel na tiskovku plný optimismu, rozdával úsměvy. Svou řeč začal pochvalou soupeře.

“Někdy můžete vidět skvělou hru na obou stranách a přesně to nastalo v dnešním utkání. Na konci zápasu jsme byli šťastnějším týmem, ale Sevilla odehrála velmi dobré utkání.”

K Ramosovi a jeho vyrovnávacímu gólu.

“Sergio Ramos je náš kapitán, je to důležitý hráč. Vždycky tu je, aby nás dotáhl k trofeji. Neměl žádné speciální instrukce. Sergio je rozdílový hráč, což jsme mohli sledovat už v minulosti. Na konci zápasu byl přesně tam, kde měl být.”

Ohledně absencí a náladě v týmu.

“Máme vynikající hráče. Někteří dnes nemohli nastoupit, ale ostatní je nahradili. Nejdůležitější je mít dobrou partu, to je cesta.”

K talentovanému Ansensiovi.

“Odehrál celý zápas. Můj plán je ponechat si ho v A-týmu. Hrál dobře, jsem velice spokojen s jeho prací, kterou dnes odvedl.”

Ansensiova rána byla opravdu znamenitá

To však nebylo z tiskovky vše.

Jak Morata skončil pod stole, sleduj na další straně>>>