Tiket snů! Vsadil padesát korun a vyhrál dva miliony. Jak se mu to podařilo?


1837


Neuvěřitelné štěstí měl při jedné odvážné sázce muž z Anglie. Sázková společnost Betfred označila jeho tiket za nejneuvěřitelnější kurz, který kdy bylo možné vidět jako výherní. Z jeho výhry ale asi už takovou radost mít nebudou. Obral je totiž o pořádný balík.

Jmenuje se Steve Sales a je mu 54 let. Žije v Londýně a je nezaměstnaný. Ve svém domě nemá ani dokonce elektřinu. Neplatí ji totiž. Bez práce to prostě nejde. Utrpěl totiž zranění ramene a nepracuje již rok a půl. Usmála se na něj ale paní Štěstěna.

Steve vsadil jednu libru a čtyřicet pencí na tři zápasy. To ještě není tak světoborné, myslíte si jistě. Ovšem své peníze vsadil na tři shodné výsledky v poměru 7:0. Tři zápasy skotského ligového poháru měly podle něj dopadnout tímto výsledkem. Nemýlil se.

Kurzy jeho sázek byly 80/1, 66/1 a 50/1 – což bylo v kombinaci 276,000/1. Vyhrál tak bezmála šedesát tisíc liber. Sázková kalendář Betfred nemohla uvěřit. V přepočtu na koruny si Steve přišel za nějakých padesát korun na necelé dva miliony.

,,Nikdo tomu nemůže uvěřit. Od této chvíle se mi mění život, snad si také konečně najdu práci,” řekl šťastný výherce.

Steve již prozradil, co s penězi udělá. Prý si nechá v domě opět zapojit elektřinu a pojede s rodinou na dovolenou. Nechá také zaplatit operaci svému nemocnému otci. Co s penězi udělá potom? Řekl, že se prý jistě dostane také na jeho kamarády a výhru pořádně oslaví.

Na tiketu byl mimo jiné zápas Dundee vs. Forfar. Domácí soupeře přejeli ve velkém stylu. Hlavní postavou utkání byl určitě Greg Stewart, po kterém pokukují i celky z anglické ligy.

https://www.youtube.com/watch?v=kpRpHYDaNhU