Tiket měsíce: Za stovku vyhrál sázkař přes 1 000 000 Kč! A to za pouhých 7 tipů

1
2

10289


Znáš to, zkoušíš to stále dokola. Jednou si dáš akovku na tutovky, podruhé to hodíš na jeden nebo dva zápasy, potřetí zkusíš vsadit na překvapení s vyšším kurzem.

Jo, sem tam se zadaří, vyhraješ nějakou tu stovku nebo tisícovku, na pivo to stačí. Ale kdy konečně přijde ten čas a vyjde onen super tiket, který jsem složil s vidinou, že tentokrát bude výhra o něco veselejší? Jak to, že jsou kolem mě frajeři co vyhrají za pár korun takové hříšné peníze?

Odpověď není až tak těžká. Jasně někdo má obrovské štěstí a vyhraje s tiketem obsahující 20 zápasů. Ale co ti, kteří vyhrávají pravidelně, ti asi nebudou mít pořád štěstí, že jo?

Nejdůležitější cesta k úspěchu je sázet na sporty a ligy, které dobře znáte. Ti nejlepší sázkaři sledují svoje vybrané ligy i několik let. Ví, kdo má jakou formu, charakter, přístup k zápasům apod. To základní kámen úspěchu. Samozřejmě, žádný tiket není 100%, určitou roli hraje faktor náhody, ale znalostí vybraných sportů eliminuješ neúspěšné tikety na minimum.

Teď si určitě říkáš, “no jo, ale já pracuji/studuji, nemám čas sledovat všechny mé oblíbené sporty. Nezoufej, i pro tebe existuje šance, jak sázet na té profesionálnější úrovni. Například na portálu etipy.cz najdeš denně výběr těch nejsázenějších tipů od sázkařských znalců. A co víc, u každého tipu vidíš počet sázejících. Ti navíc každý tento tip ohodnotí a přidají mu důvěru. U některých tipů můžeš dokonce najít i detailní analýzy. Existuje zde i historie tipů, kde si můžeš zkontrolovat úspěšnost. Vše stručně, přehledně a hlavně ZADARMO. Hlavní je, že nebudeš sázet na náhodu a nebo na takzvané “pociťovky”. Na těchto profi stránkách budeš mezi sázkařskou komunitou, která už čítá stovky až tisíce spokojených zákazníků. Tím pádem předejdeš špatně zvolenému tipu. Však všichni známe ono pořekadlo “Víc hlav, víc ví.”

Na stránkách, najdeš také různé reakce sázkařu nebo dokonce jejich zážitky, rady a tipy jak si zlepšit efektivitu v sázení. Zrovna teď vyšel rozhovor s panem Karlem, který si během pár zápasů vydělal pěkných 15 000 Kč. Třeba zrovna tobě pomůžou jeho rady.

Díky těmto radám a znalostí vyhrál i autor tohoto milionového tiketu. Jak si můžeš všimnout, na náhodu moc nehrál. Samozřejmě trošičku štěstíčka musíme mít každý, ale je třeba mu jít naproti.

Tento měsíc byl plodnější a proto jsme si pro vás připravili ještě jeden velice úspěšný tiket. Na další straně uvidíš jak se z 20 korun vyhrává 70 000 Kč. A to prosím pěkně za pouhých 6 tipů.