Ticho jako v hrobě a spousta prázdných míst. To byla premiéra West Hamu na novém stadionu

1
2

7617


Prázdné sedačky, občas ticho jako v kostele. Na novém stadionu West Hamu panovala spíše komorní atmosféra. Takhle si premiérové utkání rozhodně nikdo nepředstavoval.

Od letošní sezóny hráči West Hamu již budou nastupovat k domácím zápasům na Olympijském stadionu v Londýně, kam se přestěhovali z Upton Parku. V neděli zde West Ham přivítal v prvním mistrovském zápase Bournemouth a premiéra to byla vydařená.

➡Už vám dal někdo slevu skoro 1200 Kč na špičkový protein?

No, jak se to vezme. Domácí sice zvítězili 1:0 gólem Antonia z 85.minuty, ale to je tak vše. Očekávalo se, že na takovou událost se stadion vyprodá. Místo toho spousta míst zela prázdnotou, některá z nich dokonce nebyla ani osazena sedačkou a na stadionu bylo takové ticho, že by se ani na Etihad Stadium nemuseli stydět. Přesto byl nakonec ohlášen klubový rekord v návštěvnosti s 56 977 diváky.

I taková návštěvnost a atmosféra, která zdaleka nedosahovala kvalit té z Upton Parku se nevyhla kritikům, kteří to na Twitteru pořádně okomentovali, jenže jejich kritika zůstala ve stínu právě výše zmíněné absence sedadel.

Další foto a sestřih zápasu najdeš na další stránce: