Terry za Mourinhem? Byl by to dobrý nápad, tvrdí bývalý kouč Chelsea


3388


Je to ikona a legenda Chelsea. V modrém dresu vyhrál John Terry vše, co se dalo. Vidět ho v jiných barvách? To je pro fandy nepředstavitelné. Ne pro bývalého asistenta Blues, který by ho rád viděl v United.

Už mu táhne na šestatřicet, to nejlepší má za sebou. Pod manažerem Contem nepatří mezi jedenáct vyvolených. Skončí John Terry po sezoně, nebo odejde?

Mourinho chce portugalskou superstar! Porto si ji cení na 2 miliardy

Ray Wilkins, někdejší asistent Chelsea, má jasno: Terry je stále mimořádný obránce, který by měl hrát. “Že nehraje v Chelsea, neznamená, že nemá co nabídnout,” tvrdí Wilkins.

Podle něj by měl anglický veterán, kterému končí na Stamford Bridge po sezoně smlouva, obnovit spolupráci s José Mourinhem.

Právě pod vedením portugalského manažera United předváděl Terry nejlepší výkony. “Jeho odchod na Old Trafford? Myslím, že to není špatný nápad,” míní Wilkins.

Bitva o supertalent začíná! Po Martinsovi touží Barca, Real, Chelsea, City i United

Bývalý reprezentant Albionu má několik nápadníků hlavně z exotických destinací. Hodně o něj stojí například André Villas-Boas, který vede čínský celek Šanghaj East Asia. “Nemyslím si, že by to Johna zajímalo. Čína pro něj není,” uzavřel Wilkins.

https://www.youtube.com/watch?v=spbxFgC27GM