Temná minulost posily Chelsea Alonsa: Chlast, d*vky, BMW a smrt


24624


Působí jako slušňák a profík. Neplatilo to vždycky. Marcos Alonso, nová posila Chelsea, má za sebou hodně divoké mládí. Chlast, večírky, lehké ženy, to byl jeho svět, ve kterém se i umíralo.

S příchodem bývalého obránce Fiorentiny a odchovance Realu na Ostrovy opět ožívá kauza, která mu před lety málem zničila kariéru. I život.

Psal se 2. květen roku 2011. Alonso, tehdy hráč Boltonu, po bujarém večírku sedl za volant svého luxusního BMW. Ve vysoké rychlosti nezvládl řízení a naboural v centru Madridu do kamenné zdi.

Kromě něj seděli v autě další tři lidé: 19letá studentka, bratr Miguel a jeho bývalý spoluhráč z Realu Jaime Navarro.

Fotografie Města Madrid, která ukazuje stav, ve kterém byl vůz poháněn přehrávač

On vyvázl bez zranění, bratr a někdejší parťák se zlomeninami, mladá žena to nepřežila. Když ji záchranáři vytáhli z trosek, nedýchala. Nebylo jí pomoci. “Moc mě to mrzí, jsem v šoku,” kál se Alonso, který měl v krvi dvojnásobné množství alkoholu, než dovolují španělské zákony.

Moc nescházelo a dnes místo hraní fotbalu seděl za katrem ve vězeňském mundúru.

Alonsovi totiž reálně hrozilo, že si půjde “odpočinout” za mříže. Na dlouhé čtyři roky. Čelil podezření hned ze tří trestných činů. Mimo jiné řízení v opilosti a zabití z nedbalosti.

Super knížka jen za poštovné. ZDE!

Soud se táhl léta. Nakonec díky nesrovnalostem při dechové zkoušce od něj odešel volný. Přišel jen o řidičák a musel zaplatit tučnou pokutu. Rodině zemřelé pak dobrovolně poslal 200 tisíc eur jako odškodné.

Jak je vidět, poučil se. Ve Fiorentině sekal latinu, podával stabilní výkony a nakonec si jej do Chelsea vytáhl za 23 milionů liber manažer Conte.

https://www.youtube.com/watch?v=zYHFyZGLVAg