Tato noc patří Neymarovi, psala média během zápasu Brazílie s Bolívií! Hvězda Barcelony byla fenomenální

1
2
3
4
5

8830

Tento týden jsme se konečně dočkali hvězdných hráčů v národních dresech. Někomu se dařilo, někomu méně. Ovšem takové divadlo, které předvedl Brazilec Neymar, to se jen tak nevidí!

Ronaldo předvedl svoji dokonalou rabonu

Neymarova Brazílie se střetla v kvalifikaci na blížící se mistrovství světa se slabou Bolívií. A bylo to opravdu znát! Od prvních minut byli Kanárci jasně lepší a svého soupeře si doslova rozebrali na malé kousíčky.

Prvního gólu jsme se dočkali už v 11. minutě, kdy se Kanárci dostali do přečíslení 2v1. Neymar si s Gabrielem Jesusem počínali více než zkušeně, a tak se díky Neymarově trefě dostali Brazilci do vedení. 1:0