Taškařice v zápase Barcelona-Gijon!? Góly po faulu a z ofsajdu! Potom za 11 minut 3 penalty

1
2

13456

Pokud se chtěla Barcelona vrátit do čela La ligy, musela proti Gijonu bezpodmínečně zvítězit.

První gól vstřelili barcelonští tak trochu šťastně. Po kontaktu Suáreze s gólmanem se trefil trošku netradičně hlavou Lionel Messi. Tenhle gól byl v prvním poločase jediný, o to zajímavější byl poločas druhý.

Nejprve se (zřejmě z ofsajdu) trefil Suárez. Poté došlo během pouhých 11 minut rovnou ke třem penaltám na straně Barcelony. Všechny byly proměněny a Barcelona tak byla rázem ve vedení 5:0. Před třetí penaltou byla ještě udělena červená karta na straně Gijonu.

Konečný zásek udělal svým čtvrtým gólem v zápase Suárez a Barcelona tak zvítězila 6:0 a vrátila se do čela La ligy.