Tady se opravdu hraje fotbal?! Bastian Schweinsteiger má velmi nečekaného zájemce


10830


V létě dal po svém příchodu do Manchesteru United kouč José Mourinho německé fotbalové ikoně Bastianu Schweinsteigerovi vědět, že si má hledat nové angažmá. I přesto německý záložník na Old Traffordu zůstal, ale jeho situace není o nic lepší.

Další Barcelonská hvězda dala sbohem reprezentačnímu dresu!

Bývalá hvězda Bayernu trénuje s B-týmem Rudých ďáblů a šance na nějaký ten start za “áčko” jsou téměř nulové. V zimě tak bude muset odejít. Ať se mu to líbí nebo ne.

Zájem dnes projevil klub z regionu, který svět zná pro býčí rodeo, pouště nebo americký fotbal. Schweinsteigera totiž chce momentálně nejlepší tým MLS – FC Dallas. “Je to úžasný hráč. Vždy jsem obdivoval Schweinsteigera i úspěchy, které jeho týmy měly,” říká prezident klubu Dan Hunt.

Výsledek obrázku pro fc dallas 2016

Dallas je 1. v tabulce i přes to, že v jeho týmu chybí známější hvězda. Nejzkušenějším hráčem týmu je účastník dvou MS a bývalý fotbalista Hullu a Wiganu v Premier League Maynor Figueroa z Hondurasu a mezi 20 účastníky MLS má až 15. nejhodnotnější kádr.

Zkušenosti, které by přinesl slavný Basti by se Dallasu tedy určitě hodily. “Je to těžké odhadovat. Máme v týmu už jen jedno volné místo a plánovali jsme jej obsadit útočníkem,” dodává ale Hunt.

Na druhou stranu dává fanouškům naději. “Je ale možné, že naše plány změníme. Uvidíme.”

Schweinsteigerovi je 32 let, a je tak stále dost možné, že si bude chtít ještě alespoň jednu sezonu odkroutit v Evropě. V Manchesteru ale už zřejmě šanci nemá.