SUPERTALENT Monaka Mbappé odmítá přestoupit do Manchesteru United! Vybral si…


15781


Přestupové spekulace ohledně talentovaného forvarda Monaka Kyliana Mbappého začínají být čím dál tím víc vážnější a média napříč celou Evropou mluví o jeho přestupu. Hlavními zájemci o jeho služby mají být Real Madrid a Manchester United. Do druhého jmenovaného celku se ovšem 18leté hvězdě moc nechce.

Neuveřitelný James! 10. minuta zápasu a už střílí svůj 2 gól v zápase… Tomu se říká efektivita

Důvodem má být skutečnost, že Red Devils pod Mourinhem nepředvádějí zrovna nejhezčí fotbal, a tak je možností přestup do Madridu. Renomovaný francouzský server L’Équipe dokonce přinesl informaci, že nabídka Los Blancos v hodnotě 100 milionů eur byla vedením ASM přijata. Oba kluby ovšem tuhle zprávu popírají.

FBL-EUR-C1-MONACO-JUVENTUS

“Je to hloupost,” zní od vedení klubu ze Santiago Bernabeu. Samozřejmostí ale je, že v Madridu po Mbappém touží. Odchovanci knížecího klubu totiž končí smlouva za pouhé dva roky. Real by tak měl rychle jednat, což potvrzuje i francouzská strana.

“Jednání se nijak nevyvinula,” zní z Monaka. Je tedy jasné, že Real o mladíka usiluje. Zatím ale zřejmě marně. “Nechceme ho prodat. Jsme v neustálém kontaktu s Kylianovou rodinou, která má na věc stejný pohled,” říká monacký zdroj. Podle těchto slov můžeme soudit, že Mbappé dostane od klubu nabídku prodloužení smlouvy. Jak se nakonec rozhodne on sám?