Super Mario je dobrý hráč, ale nemá mozek, vzpomíná jeho spoluhráč


10166


Dva zápasy, čtyři góly. Mario Balotelli po těžkém období už zase řádí. V Nice zažívá báječný start. Že by přišel konečně přišel k rozumu? Zase tak horké to asi nebude. “Nemá mozek,” tvrdí je bývalý spoluhráč Salvatore Bocchetti.

Znají se z italské jednadvacítky i z AC Milán. Bocchetti moc dobře ví, že problémový útočník, který má za sebou celou řadu excesů, se jen tak nezmění.

Proč? Podle 29letého obránce Spartaku Moskva je to stále chlapík, který má mentalitu puberťáka. “Balotelli je dobrý hráč, ale je těžké něčeho dosáhnout, když nemáte žádný mozek,” opřel se do Super Maria v rozhovoru pro ruská média.

Močení na výstroj spoluhráčů, rvačky, kouření, provokace, házení šipek po hráčích mládežnického týmu nebo zapálený dům poté, co si hrál s ohňostrojem. Seznam jeho bláznivin je hodně dlouhý.

Proč Balotelli zklamal v Liverpoolu? Může za to lhář a žárlivec Gerrard, tvrdí přítel Maria

I samotný Bocchetti zjistil, jaké to je, když má Super Mario rošťácký den. “Třeba hodil Marcu Mottovi do tváře talíř těstovin jen kvůli tomu, že byl dřív na řadě. Ale bylo toho víc,” zavzpomínal obránce.

Jednou šokoval v italském nároďáku i svým oblečením. Vůbec nerespektoval nařízení. “Trenér nám dal pár hodin volna, šli jsme ven a podle pravidel jsme na sobě měli mít reprezentační teplákovky. Ale jediný Balotelli přišel v riflích a koženě bundě,” připomněl Bocchetti.