STATISTIKA: Velké trápení CR7! Portugalec je zoufalý, na gól potřebuje 14 střel


3487


Možná je přetažený, možná ho ještě trápí zranění. Ať tak či tak, není v pohodě. A zažívá něco, co dosud vlastně neznal. CR7 se střelecky trápí, jeho koncovka je mizerná. Čísla nelžou.

Kdo viděl úterní zápas Ligy mistrů Realu s Legií Varšava, nemohl přehlédnout, jak se Portugalec souží. To, co běžně promění, tentokrát nepochopitelně zahodil. Byl frustrovaný, zklamaný, i kvůli němu outsider nečekaně remizoval 3:3.

Neymar je lepší než CR7 a Premier League se nemůže s La Ligou rovnat, tvrdí boss Barcy

“Je to pro nás klíčový hráč, nejdůležitější z týmu. Věřím, že nastřílí ještě hodně gólů, ale nesmíme zapomínat na to, že je to stále jen člověk,” hájil Ronalda před časem útočník Morata.

Aktuálně člověk, který je v pořádné herní krizi. Statistici totiž spočítali, že jeho úspěšnost střelby v Lize mistrů je mimořádně špatná. Konkrétně pouhých sedm procent.

CR7 vyslal v dosavadních utkáních letošní milionářské soutěže už 28 střel, ale branku slavil jen ve dvou případech. To jeho věčný konkurent Leo Messi pálil jen dvanáctkrát, přičemž zaznamenal gólů hned sedm. Jasný ukazatel, který hráč je víc v pohodě.

CR7 zachránil život fandovi Realu, teď se spolu opět setkali

Vylepšit si statistiku se pokusí CR7 na konci listopadu, kdy Real zajíždí na trávník Sportingu. Pokud střelecky exploduje, může dosáhnout vytoužené mety v podobě stého gólů v LM. Zatím má na kontě branek 98.