Speciální léčba kyslíkem zabírá! CR7 oblékne dres Realu na začátku září


8936


Real Madrid až půl roku bez Ronalda? Kdepak, černé předpovědi se nenaplní. CR7 se díky speciální léčbě vrátí na trávník už na začátku sezony.

Hvězdný Portugalec se nepříjemně zranil ve finále ME ve Francii. Už po pětadvaceti minutách střídal se slzami v očích. Diagnóza? Pochroumané koleno. Ronaldo může být několik měsíců bez fotbalu, hlásaly novinové titulky po celém světě.

Dnes je jasné, že doba jeho rekonvalescence bude mnohem kratší. Vedení královského klubu zajistilo Ronaldovi špičkovou péči – takzvanou hyperbarickou kyslíkovou terapii.

“CR7 vyběhne na trávník v plné síle už na začátku září,” píše většinou dobře informovaný španělský list Marca.

Ronaldo tak nestihne evropský superpohár proti Seville, který hostí norský Trondheim, a ligové duely proti Realu Sociedad a Celtě Vigo.

Obejít se bez svého klíčového muže  a kapitána musí i portugalský národní tým. CR7 bude chybět v jednom přátelském duelu a kvalifikaci MS proti Švýcarsku (hraje se 6. září.)
Stoprocentně připravený by měl být na domácí utkání španělské ligy s Osasunou, který je na programu v neděli 11. září.

A jakou že Ronaldo léčebnou kúru vlastně podstupuje? Jedná se o metodu, která spočívá v inhalačním podávání kyslíku za podmínek zvýšeného atmosférického tlaku. To vede k tomu, že tkáň je lépe prokrvená a rychleji se regeneruje.

https://www.youtube.com/watch?v=ghcm-P7nhDk