Špatné zprávy pro Petra Čecha! Arsenal si hledá za zraněného gólmana náhradu


2970


Tohle se brankáři Petru Čechovi líbit nebude. Český gólman se sice dává dohromady ale média na Ostrovech teď přišla znovu s odhalením, že Arsenal hledá brankáře, který by se stal klubovou jedničkou. Média píší, že má nahradit chybujícího Čecha. A myslí to prý vážně. Skauti klubu sledují Jordana Pickforda, gólmana Sunderlandu.

Novou jedinčku prý Arsenal angažuje po sezóně. Na titul už dávno zapoměli. Bojují aspoň o čtvrté místo, z nějž by proklouzli do Ligy mistrů. Ale v týmu to skřípe. Francouzský manažer Arséne Wenger válčí s fanoušky, ti svolávají protesty proti jeho dalšímu působení v klubu. A na hřišti to taky nevypadá nejlépe.Předpokládá se, že Arsenal osloví Pickforda, pro nějž má manažer Černých koček David Moyes jen slova chvály a vidí v něm velký potenciál.

„Jordan je špičkový mladý brankář, předvádí ve svém věku skvělé výkony,” prohlásil Moyes. „Drží tým skvělými výkony a dokáže kontrolovat celé pokutové území,” chrlí přednosti talentovaného gólmana. „Není moc gólmanů, kteří v jeho věku dokážou to, co on.”