Špatná zpráva pro Chelsea! Hazard má na klub jednu podmínku, kvůli které by odešel na konci sezóny


12909


Chelsea neprožívala minulou sezónu zrovna šťastné období. Tým by mohla postihnout další pohroma. Největší hvězda by měla odejít na konci sezóny, pokud nesplní klub jednu podmínku. Kvůli čemu by měl Hazard odejít?

Je to naprosto jednoduché. Hazard je hráč světové špičky a jako takový by měl také hrát největší pohárové soutěže. Tím je rozhodně míněna Liga Mistrů.

Pokud by se Chelsea nepodařilo v letošní sezóně vybojovat vstupenku do Champions League, Hazard jednoduše odejde.

Minulou sezónu skončil tým až na desáté příčce a hráči nehrají letošní rok žádné pohárové zápasy. To je pro Hazarda nepřijatelné z dlouhodobého hlediska.

Aktuálně je tým na sedmém místě v Premier League a pod novým koučem Contem hraje rozhodně lépe, než minulou sezónu pod Mourinhem. Pokud ale přijde výkonnostní propad, bude to Chelsea stát opravdu hodně.

O Hazarda usiluje Juventus Turín a v podobný scénář doufá. Jeho aktuální bilance v klubu není na začátek sezóny špatná. Sedm zápasů, dvě branky, třináct vytvořených šancí a úspěšnost přihrávek čtyřiaosmdesát procent.

Fanoušci Chelsea tak mohou jen doufat, že se klub umístí na špičce tabulky, jinak si budou moci nechat o belgickém hráči již jenom zdát.

https://www.youtube.com/watch?v=6yvwgH8kxJw