Soupeř Sparty dostává dardu! Barcelonu poslal do vedení krásnou hlavičkou Rakitič, poté s přehledem proměnil penaltu Neymar

806

Barcelona je neuvěřitelná mašina! Ale nyní narazila na skvěle hrající Vilarreal, který se má v další fáze EL utkat s pražskou Spartou… Někteří čekali, že to bude velice vyrovnané, ovšem opak je pravdou. Barcelona po prvním poločase vede už 2:0 a to nevyužila několik slibných šancí. Nejdříve se prosadil ve 20. minutě Rakitič, který se nejrychleji zorientoval ve vápně soupeře, a poslal tak Barcelonu do vedení.

A ve 40 minutě Barcelona navýšila vedení na rozdíl 2 branek! Messi vyslal nahrávku na Neymara, kterého ve vápně fauloval domácí brankář a rozhodčí nařídil penaltu, kterou sám Neymar proměnil. Stav je tedy 2:0