Souboj velikánů narušen! Messi nebo Ronaldo? Kdo se stane králem střelců španělské ligy


2732


Ligové sezóny se pomalu ale jistě blíží do svých závěrů. Jinak tomu není ani ve Španělsku, kde se mimo jiné odehrává boj o nejlepšího střelce soutěže. Ve hře nejsou jen dva velikáni fotbalu.

Cristiano Ronaldo a Lionel Messi. Toti dva mezi sebou soupeří a přetahují se již pěkných pár let. Ať jde o ligové tituly, zlaté míče nebo právě korunku pro krále střelců. Aktuální ročník La Ligy však přináší jednoho kvalitního střelce, který ukazuje, že má na to obstát v konkurenci těch nejlepších.

Nejlepším střelcem je momentálně s jednatřiceti góly Cristiano Ronaldo. Na druhé příčce by každý očekával Messiho. Není to však pravdou. Messi se krčí se čtyřiadvaceti góly na třetí příčce. Druhé místo drží jeho spoluhráč z Barcelony, Luis Suárez.

Suárez má na kontě třicet branek a hraje velice povedenou sezónu. Poslední zápas však nevyšel Ronaldovi, ale naproti tomu Suárez vsítil hattrick a branku si připsal také Messi. Ronaldo se navíc v posledním zápase zranil a ačkoli nejde podle všeho o vážné zranění, mohl by nadcházející ligové utkání vynechat. Kdo podle vás získá korunku krále střelců?