Šokující prohlášení uvadající hvězdy Falcaa! V létě chtěl z Chelsea utéct


4991


Jeden nepovedený krok za druhým. Právě takové dělá v posledních letech kolumbijský reprezentant Radamel Falcao. Jeho smolná zranění se střídají s mizernými výkony na hřišti. Navíc si nedělá ani dobré jméno mimo fotbal. 

Falcao se fotbalově trápí již druhou sezónu v řadě. Po prachbídném angažmá v Manchesteru United přišlo další v Londýnské Chelsea. Hráč, kterého vlastní klub Monaco se na ostrovech jenom trápí.

Aby toho nebylo málo, Falcao si hází klacky pod nohy i svými výroky. Pro Fox Sports se vyjádřil o svém působení v Chelsea. ,,V lednu jsem chtěl odejít z Chelsea pryč do River Plate, “ prohlásil. ,,Nyní jsou moje priority nastavené tak, že chci hrát každý týden. Cítím se dobře na to abych hrál.”

,,Rozhodnutí o dalších krocích přijde za chvíli. Chci však být tím, kdo řekne zda jsem připraven hrát, či nikoliv. Chci být klíčovým hráčem týmu,” dodal Radamel. Falcao byl, možná i ještě je útočníkem světového formátu, tento “titul” mu však nezůstane napořád. Svou kvalitu musí dokazovat také na hřišti a to se mu rozhodně nedaří.

Jenom čas ukáže, zda má Falcao to nejlepší za sebou, nebo ho ještě nějaké povedené angažmá čeká. Sebevědomé výroky je však nezbytné potvrdit svými výkony na hřišti.