Šokující pravda o zázračném dítěti Ödegaardovi! Ancelotti přiznal, jak to všechno bylo


24629


Že neznáte záložníka Martina Ödegaarda? To není možné.

Svého času jeden z nejtalentovanějších fotbalistů světa. Ne nadarmo se mu v 15 letech říkalo “zázračné dítě”. Ödegaard o sobě dal vědět ve své domovině.

V Norské lize se stal nejmladším hráčem historie. Dostal se i do reprezentace. I tam samozřejmě přepsal dějiny. A co víc, mezi muži se mu dařilo, a už v tak útlém věku se dokázal pravidelně prosazovat. Není divu, že se o něho začaly okamžitě zajímat světové velkokluby.

V přestupových tahanicích nakonec zvítězil Real Madrid. Média neřešila prakticky nic jiného. Real Madrid koupil 15 letý supertalent. Všichni byli zvědaví, jak se mu bude v novém týmu dařit.  Krom toho, že mladíček trénoval s A-týmem, čili s Cristianem Ronaldem a spol., dostal se také, jako střídající hráč do utkání.

Uplynuly dva roky a o stále mladého a talentovaného záložníka se slehla zem. Hraje totiž až třetí španělskou ligu za rezervní tým Realu, a nutno podotknout, že je za očekáváním. Navíc se prosákly informace, že přeplacené dítě v rezervním týmu nemají moc v lásce, protože bere mnohonásobně vyšší plat, jako jeho spoluhráče, ale výsledky tomu neodpovídají.

Teď všemu nasadil korunku bývalý trenér Realu Carlo Ancelotti, který prohlásil.

“Nežádal jsem o něj. Jeho nákup do Realu Madrid byl marketingový tah. Jistě může dosáhnout velkých úspěchů, ale to mě nezajímá – já o něj nežádal. Když Pérez koupí norského fotbalistu, musíte to akceptovat. Peréz rozhodl, že by se měl zúčastnit několika zápasů A-týmu,” vysvětluje Ancelotti, důvod jeho účasti v zápase.

Uvidíme, kam se budou ubírat dál fotbalové kroky již 17 letého talentu.