Šok pro Milán, Donnarumma odchází! Vardy dostal nabídky k přestupu. Conte je v Chelsea velmi nespokojen. Další vážný zájemce o Johna Terryho.

1
2
3
4

14504


Jak se říká, okurková sezóna je opět tady. Světové ligy odehrály své poslední zápasy a tak se do popředí dostávají přestupové spekulace. My vám opět přinášíme to nejzajímavější za posledních 24 hodin.

A začneme pěkně zostra. V AC Milán zažili pořádný šok. Jejich největší hvězda totiž ukázala klubu záda. Nejtalentovanější gólman světa a nástupce Gigiho Buffona nedodržel svůj slib.

Gigio Donnarumma odmítl prodloužit smlouvu a to znamená jediné. Pokud vedení Milánu nechce pustit svého svěřence zadarmo (příští rok mu končí smlouva), musí ho prodat co nejdříve = za co největší balík. Už v minulé sezóně se hodně spekulovalo o Realu Madrid, ten figuruje mezi zájemci i letos. Nově však projevili velký zájem v PSG, šušká se také o Manchesteru United. Co se týče ceny, můžeme jen hádat, ovšem podle aktuálně nastavených hodnot můžeme počítat s částkou vyšší než 50 milionů eur.

V Miláně to však považují za obrovskou zradu. Donnarumma totiž dostal příležitost už ve svých 16 letech, kdy odchytal první zápas za A-tým. Jedničkou se stal prakticky během pár měsíců. Ještě minulou sezónu se nechal slyšet, že Milán opouštět nehodlá, že je to jeho domov, že díky němu je tam kde je atd. Teď to již 18letý gólman vidí zřejmě jinak.

“Donnarumma nás zradil, otočil se zády k velkoklubu, který do něj vložil víru a dal mu šanci prosadit se v Serii A. Navíc jinde nemusí být ani jedničkou, stále totiž nedokázal, že je až tak dobrý gólman,” vzkázala mladé hvězdě milánská legenda Enrico Albertosi.