Šok! Přestupoval k City jako druhý nejdražší obránce v historii, teď jej chce Guardiola nahradit průměrným obráncem

1
2

24586


Jak se říká: “Není všechno zlato, co se třpití”. Své o tom ví i Pep Guardiola, který se chystá k opravdu odvážnému kroku.

Eden Hazard prozradil tajemství londýnské Chelsea

Pep Guardiola se momentálně řadí mezi nejlepší trenéry světa. I proto vedení Manchesteru City udělá vše proto, aby mu vyšlo vstříc. Tentokrát však čeká šejky zkouška ohněm. Pep totiž plánuje posadit na lavici náhradníků dvaadvacetiletého Johna Stonese, který přišel vedení City na neuvěřitelný balík, rovných 47 milionů liber, které z něj udělali druhého nejdražšího obránce v historii fotbalu.


A co vůbec vadí zkušenému kouči na mladičkém obránci? Chyby! Je to opravdu překvapující, ale Stones se řadí mezi nejčasteji chybující obránce v celé Premier League, což jeho vysoké ceně nedělá dobrou vizitku. I proto plánuje přivést do svého týmu dalšího stopera, který by zaujal Stonesovo místo po dobu, než mladý obránce nabere zpět ztracené sebevědomí. Podle anglických deníků by se touto náhradou měl stát holandský stoper Southamptonu Virgil van Dijk.

Je pravda, že nás post stopera velmi trápí, je to totiž naše největší slabina. Proto plánujeme přivést minimálně jednoho zkušeného obránce, který naše problémy vyřeší. Stones momentálně nemá takovou formu, jakou by měl mít. Má určité problémy, kvůli kterým se nemůže plně soustředit na fotbalové povinnosti. Doufám, že se dá brzy dohromady, jinak jej budu muset nahradit,” prohlásil nekompromisní Guardiola.

Zahraje si ještě někdy opora City? Ve vzduchu visí konec kariéry ->